ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shiko Harten e Gjith Botes !!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Shiko Harten e Gjith Botes !!   Sat Jan 17, 2009 7:14 pm

Kodi:
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&geocode=&q=kosova&sll=35.46067,-104.0625&sspn=179.080669,360&ie=UTF8&ll=72.395706,18.28125&spn=177.513205,360&t=h&z=0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shiko Harten e Gjith Botes !!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Momenti kur Ramushi ia gjuan harten Murat Mehajt (AUDIO)
» Ejup Ramadani: Punë të mbarë Kosovë. Zgjedhë ata që u beson dhe e meritojnë, e mos shiko parti, lëvizje, fe....
» Faik Krasniqi: Kohet e vjetra
» Rajmonda Maleçka: Poemë për Adem Jasharin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Shkenca :: Gjeografia-
Kërce tek: