ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Nderrojm ikonen e USB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.LannTi
Admin


Numri i postimeve : 37
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si Te Nderrojm ikonen e USB   Sat Jan 17, 2009 5:05 pm

ne fillim fusim usb ne pc
e hapim dhe ne te krijojme nje teks dokument ku shkruajme
[AUTORUN]
icon=icon.ico
kete e ruajme me emer dhe format si me poshte
Autorun.inf
tani zgjidhni nje ikon dhe kopjojeni ne USB
emrin duhet ta kete icon.ico
Tani Hiqni USB dhe vendoseni perseri ne Kopjuter
Ikona eshte ndryshuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dj.LannTi
Admin


Numri i postimeve : 37
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Si Te Nderrojm ikonen e USB   Sat Jan 17, 2009 5:06 pm

shpresoj tju pelqej forummi i ri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Nderrojm ikonen e USB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: