ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeze PC per 10 sekonda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.LannTi
Admin


Numri i postimeve : 37
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: ndeze PC per 10 sekonda   Sat Jan 17, 2009 5:10 pm

Ndeze PC Per 10 Sec
Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> Shtyp ENTER
Tash shikon per "key":
HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex
Pastaj e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te
Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,
Ndryshoje ne: 40000
Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin
do te ket ndryshime te mira te PC i juaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dj.LannTi
Admin


Numri i postimeve : 37
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: bllokonja msn dikujt   Sat Jan 17, 2009 5:13 pm

n—a_A?—ay±m—aA?A‡A?A§à ‚
±A‡A?Az±A‡A?§A?aA‡ A?A‡Â±OA‡A?ââ‚
¬â€Ã‚±A‡A?§±A‡A?r A—A?A‡ A?+NA‡ A?LA?A‡A?

thuj meri qetu edhe vnoj ne nickin e dytt te bahet nicki me ngjyra a nej rren tjeter aj i mer edhe i bblokohet imella
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeze PC per 10 sekonda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: