ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kushtet e Perdorimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Kushtet e Perdorimit Empty
MesazhTitulli: Kushtet e Perdorimit   Kushtet e Perdorimit I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 5:13 pm

Ketu shkruni krejt ankesat lavdatat apo gjithqka qka mendoni lidhur me kete forum pa frikë dhe mos nguroni te na shkruni edhe per ndonje gje qe as ADMINI nuk e ka hasur gjate antarve te pasjellsh...

Per me Shume Info mund te na Kontaktoni ne email : Enis-12@msn.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Kushtet e Perdorimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Qendra e Forumit :: Kushtet e Perdorimit & Lajmrime-
Kërce tek: