ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjenerali Yakofliev

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Gjenerali Yakofliev   Sat Jan 17, 2009 8:06 pm

Gjenerali Yakofliev i bindur se situata në Mitrovicë është nën kontroll
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gjenerali Yakofliev
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sylë Mujaj sjell:JAM NËNË E 3 FËMIJËVE, GRUAJA E NJË LUFTËTARI TE LIRISË Apo rasti i njëjtë Ish luftëtarja dhe gjenerali vagabond !
» Ramiz Dërmaku: Lufta e Rahovecit dhe Gjenerali Agim Qelaj
» Syle Mujaj: E VERTETA E PARAQINIT NGA GJENERALI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Te Rejat Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kërce tek: