ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stuart Jones u takua me udhëheqësit kosovarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Stuart Jones u takua me udhëheqësit kosovarë   Sat Jan 17, 2009 8:07 pm

Stuart Jones u takua me udhëheqësit kosovarë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Stuart Jones u takua me udhëheqësit kosovarë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraçi: Aziz Zhilivoda luftëtar dhe udhëheqës i shquar për Shqipërinë etnike (1912 – 1994) (VI)
» Pëllumb Gorica: Një udhëtim në trevat amtare
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica në udhë përshkrimin e Branislav Nushiqit
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Haradinaj: Me Kosovën po udhëheqin flliqanat, sllovenët dashuri për Serbinë (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Te Rejat Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kërce tek: