ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 OBSH heton helmimin me plumb në kampet e romëve në veri të Mitrovicës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: OBSH heton helmimin me plumb në kampet e romëve në veri të Mitrovicës   Sat Jan 17, 2009 8:07 pm

OBSH heton helmimin me plumb në kampet e romëve në veri të Mitrovicës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
OBSH heton helmimin me plumb në kampet e romëve në veri të Mitrovicës
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prokuroria Speciale heton veprimtarinë e SHIK-ut
» EULEX-i heton atentatet ndaj Rugovës
» Greqi, vritet me plumb shqiptari, të birit i është prerë fyti me thikë
» Rrahje mes shqiptarëve e serbëve në palestrën e Mitrovicës
» Baki Ymeri: Serbët e Mitrovicës e provokojnë Kosovën sipas rekomandimeve antiamerikane të udbashëve të Beogradit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Te Rejat Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kërce tek: