ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përfaqësuesit e pranisë së BE diskutojnë sot për zhvillimet aktuale në Kosovë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Përfaqësuesit e pranisë së BE diskutojnë sot për zhvillimet aktuale në Kosovë   Sat Jan 17, 2009 8:08 pm

Përfaqësuesit e pranisë së BE diskutojnë sot për zhvillimet aktuale në Kosovë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Përfaqësuesit e pranisë së BE diskutojnë sot për zhvillimet aktuale në Kosovë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nehat Jahiu: Profesioni i mësuesit
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ÇLIRIMIN E KOSOVËS-KUSH PO PËRPIQET TA FALSIFIKOJË HISTORINË
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutës 1244 për shkak të këmbënguljes së Serbisë, devalvon pavarësinë e Kosovës, të shpallur më 17 shkurt 2008
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Selim Hasanaj: Të ashtuquejturit ''titist'' dikur në Kosovë dhe ''Patriotët luftëtarë'' në pushtet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Te Rejat Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kërce tek: