ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te bllokjome Website e juaj ne PC tond

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te bllokjome Website e juaj ne PC tond   Sat Jan 17, 2009 8:10 pm

Kjo Vlen Vetem Per Me Blloku Website Ne Kompjuter Tënd . Se Pari Hyjme Ne Run Dhe e Skruajm System32 Pastaj e Kerkojm Folderin
Drivers Dhe Hyme Aty Pastaj Hym Etc Dhe Hym Ne Fajlin Hosts Dhe Ket Fajl e Hapim Ne Note Pad Dhe Ne Fund Eshte Numri 127.0.0.1 localhost Nder Ket Numer e Shenojm Perseri 127.0.0.1 Dhe Nuk e Shkruajm LocalHost Por Webin P.SH www.google.com Dhe e Ruajm . Ndersa Per Ta Qbllokuar Vetem e Shlyejm
127.0.0.1 Dhe www.webin.com Besoj Qe Kam Qen i Qartë Me Ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te bllokjome Website e juaj ne PC tond
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si do të ishte emri i juaj në japonisht?
» ADEM ZAPLLUZHA - KURSE PAGA E JUAJ
» Ndihma e juaj shpresa ime për jetë-Ta ndihmojmë Ismet Bytyçin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: