ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te hackojme webfaqe me ndihmen e Googles

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si te hackojme webfaqe me ndihmen e Googles Empty
MesazhTitulli: Si te hackojme webfaqe me ndihmen e Googles   Si te hackojme webfaqe me ndihmen e Googles I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:11 pm

1.Shkojme tek www.google.com
2.Kerkojme inurl:/admin.asp
3.Ne rast se kerkon te Username & Password provoni Username : 'or' dhe Password : 'or' (eshte e rendesishme te shkruhen ' )

P.S.Nuk funksionon 100%.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te hackojme webfaqe me ndihmen e Googles
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: