ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Per Google Hack server webin cilin doni psh google.com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Per Google Hack server webin cilin doni psh google.com Empty
MesazhTitulli: Per Google Hack server webin cilin doni psh google.com   Per Google Hack server webin cilin doni psh google.com I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:11 pm

server webin cilin doni psh google.com
set type=any
lets recap
in -ls -d dhe webi psh google.com
dhe me ne fund dua tju them qe me kyt stil nuk mundeni tja vidhni informacionet te gjitha website vjen pytja pse , pse webet shum te mdhej si google.com apo ndonji tjeter smund tha vidhni informaciojnet se e kajn DNS shum te shpejt. Por ju mund te provoni ndonji web te shokut apo shoqes ci i kan hapur ato apo ndonji space.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per Google Hack server webin cilin doni psh google.com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: