ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hacko Piczo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Hacko Piczo Empty
MesazhTitulli: Hacko Piczo   Hacko Piczo I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:12 pm

Pra njeri qe 1 tutorial si me i "ndal" weba piczo-s :

mere ket tool :


dhe ne at program shkruje webin e viktimes :

emriiviktimes.piczo.....

dhe aty tek Thread ja bon 100 .

per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.

ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .
__________________________________________________ ___________
ska bre njeri nevoj per spruta sene piczo zdrohet me 1 inbox

Pra hyjme ne InboX te eMailit ..

Dhe Shkojme NeW per te Derguar MesazH

From psh : _Enis@live.com Pra qysH e kini eMailin tuaj

To : abuse@piczo.com

Subject : Hi..!

SHOW PLAIN TEXT SHENONI

Hi..!

Today I Visited A Piczo.com Site and I've Seen On It Bad Contect , ******* Things Etc..

This Is The Web URL :

Please Cancel This Use's Account

edhe brenda 24 oreve do te mbyllet WEBI

Ma shum se 3 abuse qoj edhe webi i shkon viktimes ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hacko Piczo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: