ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hacking PayPAl

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Hacking PayPAl Empty
MesazhTitulli: Hacking PayPAl   Hacking PayPAl I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:12 pm

Une kit mnyr e kum provu ne Servage.net edhe ka

funksionu

qe pi ju kallxoj qysh nqit web me bo kta
hin www.servage.net edhe e klikon 1 qi po do

me ble
regjistrohesh
edhe shkon dej ku ta qet cmimin ?

ja boni faqes Save As (shkoni te File dhe klikoni

save as)
e qelni faqen e rujtun e html e qelni ne Notepad dhe e editoni ku gjoni shuma tpareve i ndrroni e dhe i

boni
psh. 1muj 0.10
total: 1.00

Qe linku e keni me fotografi

http://www.tutoriale-al.net/tutoriale/paypal.html[/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ornaldoNumri i postimeve : 1
Join date : 08/04/2013

Hacking PayPAl Empty
MesazhTitulli: Re: Hacking PayPAl   Hacking PayPAl I_icon_minitimeMon Apr 08, 2013 6:45 pm

une nuk di me u rregjistru mor a po munesh me me msu pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hacking PayPAl
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: