ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Theje Hi5 Tond

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Theje Hi5 Tond Empty
MesazhTitulli: Theje Hi5 Tond   Theje Hi5 Tond I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:13 pm

Shumica nga e kemi HI5 ,n.q.s dojm qe ta mbyllim ateher veproni keshtu:

1.Account ( ndodhet ne maje ,ne anen e djatht )
2.Cancel my account ( posht ne Fund )
3.Add tuaj dhe passin e Hi5
4.edhe plotsoni palidhje qaty Myspace.. edhe n`fund Done

Hapja

Hyjm www.hi5.com edhe e shkrujm imellen edhe passin e HI5 pastaj

1.Reactivate
2.Click Here
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Theje Hi5 Tond
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: