ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tinasoft Hack

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Tinasoft Hack Empty
MesazhTitulli: Tinasoft Hack   Tinasoft Hack I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:14 pm

TinaSoft Hack- Që të bëjmë hack ndaj Tinasoft-it së pari duhet ta shkarkoni programin Process XP! Atë mund ta gjeni ketu:

Cito:
rapidshare.com Tinasoft_Hack.rar

-Pastaj pasi ta shkarkoni aktivizoni programin dhe aty shihni disa procese te programeve dhe njeri ndër tyre është edhe TinaSoft-i dhe e klikoni ikonën e TinaSoft-it me anen e djatht të mausit dhe shtypet "Suspend" (që të ndalet llogaritja e pareve)

-Pastaj nese doni që TinaSoft-i të filloj ti llogarit paret ateher njesoj te ikona e TinaSoft-it klikohet me anen e djatht te mausit dhe shtypet "Resume''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tinasoft Hack
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: