ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si do behem Antar i Kti Forumi ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si do behem Antar i Kti Forumi ?   Sat Jan 17, 2009 11:35 pm

thjesht regjistrohuni edhe postohuni edhe STAFF i www.KsT-Group.Tk do tju shikoj regullosht postimet tuaja dhe mundimi juaj nuk do t'ju shkoj HUQ por ne do te shikojme nje wend sa me te mire per ju , do te ju bejme ja Designer ja VIp KLX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si do behem Antar i Kti Forumi ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INSIATIV E NJË GRUPI MËRGIMTARËSH DHE ANTAR TË LDK-së, RUGOVISTA ME ZEMËR PËR TË PROPOZUAR AGIM GASHIN
» Ramiz Dërmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rëndësi kombëtare
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: