ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nje menyr per me pastru pc totalisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: nje menyr per me pastru pc totalisht   Sat Jan 17, 2009 11:38 pm

qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme e gjera te tilla shkojme keshtu :
1. Për ti fshir , cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc.. Totalisht..
Veprojm kështu...

2.Shkojm Tek Butoni StarT
3.Run
4.Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50


dhe te gjitha pikat duhet te tikohenne 200
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
nje menyr per me pastru pc totalisht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: