ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Boj follderin pa emer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Boj follderin pa emer   Sat Jan 17, 2009 11:38 pm

Po qe se doni me kriju folder pa emer duhet qe te veproni keshtu,kliko me te djatht te mausit dhe shkoni:RENAME>edhe e prekni ALT+255 dhe perfundon aksioni "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Boj follderin pa emer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: