ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kënga të cilën e fsheh Windows Xp

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Kënga të cilën e fsheh Windows Xp   Sat Jan 17, 2009 11:42 pm

Së pari ja fillojm kështu My Computer >> Local Disc :C >> Windows >> System 32 >> Oobe >> Images >> Title

Dhe Fillon kënga

Kta besoj se të gjith e din për FILLESTAR osht amo Pa Ofendime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kënga të cilën e fsheh Windows Xp
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Gjeneralët, Beqir Balluku, Petrit Dume dhe Hito Çako, të cilët u ekzekutuan më 5 nëntor të vitit 1975
» Cakrani i Fierit, fshati që fsheh thesaret e mbretërve ilirë të Jugut
» Vret veten policja e Kosovës, Policia e fsheh rastin
» Fahri Xhara:Cilët ishin Desideatët?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: