ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Notepad TricCk

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Notepad TricCk   Sat Jan 17, 2009 11:45 pm

.Krijo Ditar ne Notepad:

Hapim Notepad dhe shkruj ne te .LOG dhe e ruajm me qfardo emri, kur ta hapim perseri do te shofim se aty tregon oren dhe daten.

2. Qka shikoni:

E hapim Notepad she ne te shkruajm dont eat the donut dhe e ruajm me qfardo emri, pastaj e hapim dhe shikojm qfar del.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Notepad TricCk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: