ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijo Keyboard shortcut per te haput Follder

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Krijo Keyboard shortcut per te haput Follder   Sat Jan 17, 2009 11:45 pm

Per te krijuar Keyboard shortcut per te haput Follder shkojm keshtu:

1. Hapim My Document dhe me te djathten e miut klikojm te follderi My Picture dhe shkojm Send To > Desktop


2. Kthehemi ne Desktop dhe klikojm me te djathten e miut ne Shortcut e My Picture dhe shkojm ne Properties
3. Ne Shortcut tab klikojm ne Shortcut key dhe aty shkruajm Ctrl + Alt + I4. Klikojm OK

Kodi:
P.S
Ne Windows XP gjithmon duhet te jet Ctrl + Alt + (Shkronje e cila deshironi)
Ne qoftse nuk shtypni Ctrl + Alt nuk do te keni sukses.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijo Keyboard shortcut per te haput Follder
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: