ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerko Torrenta ne Google

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Kerko Torrenta ne Google   Sat Jan 17, 2009 11:45 pm

Per te kerkuar torrent file duke perdorur GOOGLE shkojm ne kete menyre:

emri i programit(ose diqka tjeter) dhe ja shtojm filetype:torrent

P.SH.: ANTIVIRUS KASPERSKY filetype:torrent etj .../
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kerko Torrenta ne Google
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» Qytetet shqiptare-Shkodra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: