ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shikoni disa te dhena per Windows XP tuaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Shikoni disa te dhena per Windows XP tuaj   Sat Jan 17, 2009 11:50 pm

Start -> Run -> winver

ishalla ju ka pelqy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shikoni disa te dhena per Windows XP tuaj
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Disa nga vetite dhe vlerat e Ftoit
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» Krajka: Kënga e Vaçe Zelës që u këndua vetëm një herë
» KRISTAQ TURTULLI:Disa mendime rreth krijimtarisë së këngëtarit të dashurisë Përparim Hysi
» ISH USHTARËT E UÇK-së NË MJERIM-DISA MILIONER

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: