ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hiqi reklamat (bannerat) nga hostet free !!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Hiqi reklamat (bannerat) nga hostet free !!!   Sun Jan 18, 2009 1:13 am

Hjeki reklamat nga .TK

Ketu kemi tri mundesi , te triat do tua tregoi :

1. DO te thote mu largu PoPup
2. Me menaxhu ne PoPup-in ( me hap aty nje faqe tonen)
3. PoPup mu largu pas nje kohe te caktuar...

Per te triat i keni CODET :
Keto code i vendosni ne HOME ne mes <HEAD> dhe </HEAD>


Kodi:
<script> if (window.top != window.self) { window.top.location=window.self } </script>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hiqi reklamat (bannerat) nga hostet free !!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: