ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rightclick kur eshte e caktivizuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Rightclick kur eshte e caktivizuar   Sun Jan 18, 2009 1:13 am

Shume Website e kanë të ndaluar funksionin e klikimit me maus te djathtën për arsye të ndryshme...
Po ju tregoj një mënyrë të lehtë për aktivizimin e tij.

Internet Explorer:
Shko Tools,
Internet Options
Security
Custum Level
Gjeje me poshte eshte seksionin Scripting
Beje disable: Activr Scripting


Mozilla Firefox
Shko Tools
Options
Web options
Enable Javascript eshte e zgjedhur, caktivizoje


Opera:
Tools
Preferences
Advanced
Content
Enable Javascript eshte e zgjedhur, caktivizoje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rightclick kur eshte e caktivizuar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Hekuran Pashollari:GLOBALIZMI ESHTE NJE E MIRE APO E KEQE PER VENDET E VARFERA?!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Faruk Tasholli: Me tetovarët në Gjermani - Kush ma i pari bani...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: