ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Proxy Server CCproxy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Proxy Server CCproxy   Sun Jan 18, 2009 1:14 am

Proxy server CCproxy per te gjithe Pc qe jan me LAN dhe kan akses te vetem nepermjet internetit.Vetem duhet qe te instaloni Proxy server CCProxy ne nje server ku mund te beje hyrje ne Net dhe tjeter klient i ndo1 PC mund te lidhet ne Internet nepermjet programit apo ndonji softueri njejt eshte loool.Dhe nese don ti mund te pajisesh me nje kosto efektive ne lidhje interneti dhe mund te besh zgjidhje pa humbur asgje.

Proxy server CCProxy eshte i lehte per tu perdorur dhe i fuqishem lool.Kjo te ben te lehte ty qe gjesh proxy server dhe te realizosh nje lidhje te Internetit brenda 10 min.
Karakteristikat e CCProxy jane:


* Modem, Cable Modem, ISDN, ADSL, Satellite, DDN dhe kto nuk aq te perkrahura ka dhe me shume.
* HTTP, FTP, Gopher, SOCKS4/5, Telnet, Secure (HTTPS), News (NNTP), RTSP dhe MMS proxy jan te mbeshtetura.
* Port Mapping gjithashtu dhe kjo.
* Web cache mudn te rrise shpejtesin e shfletimeve.Madhesia dhe koha e rifreskimit mund lirisht te ndrrohen.
* Kapacitet i linjës shum thjesht dhe mire mund te menaxhohet ne nje qarkullim i kushtezuar nga klientet/
* Koha grafike lirisht mund te kontrollohet nga klienti kur te jet Online(ka acces kohe ne kontroll)
* Web filter mund te specifikohet si web site ose permbajtje.Megjithat mund te specifikohet ne web site si nje shfletues.
* Ka dhe shum shum shum tjera gjera qe duhen cekur por pasi qe tani ora ka kaluar 2:34 min te mengjesit nuk po e vazhdoj me tutje,por ma merr mendja qe e keni kuptu sado pak permbajtjen.

passi eshte www.waregamez.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Proxy Server CCproxy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: