ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Q'është PROXY

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Q'është PROXY   Sun Jan 18, 2009 1:20 am

Proxy jan IP-adresa te rrejshme.. [ IP adresa prej USA, Cannada, Gernamy, dhe prej vendeve tjera te botes..
nese ju vendosni ndonje PROXY [ IP ADRES TE HUAJ ] te Gjermanis ateher ju do te dukeni sikur te ishit nga Gjermania,...e kshtu me rradh nvaret nga ajo se prej cilit vend doni ta merrni PROXY-n ..
Dhje Kjo Gje Sherben Per Shum Sende Ne PC..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Q'është PROXY
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: