ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta Bejm Pc me password te Sigurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si ta Bejm Pc me password te Sigurt   Sun Jan 18, 2009 1:20 am

Ja nje menyr per te siguruar PC-në tuaj me password dhe nuk do te ket mundesi qe dikush te hyj ! Vetem nqs ju do tja tregoni pasin !

----------------------------------------------------------------------------------------------------Shkojm Start ---> Run pastaj shkruajm syskey pastaj klikojm tek update ! Piken qe e kemi tek System Generated Password e lëvizim tek Password Startup . Pastaj japim pasin e komfirmojm pastaj klikojm OK edhe nje her passwordin dhe ja ku u bë me password Pc-ja juaj !

Besoj se isha i kjart ne ket spjegim ! QFar do qe nuk kuptoni bëni pyetje !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta Bejm Pc me password te Sigurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: