ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maradona: Shpresoj që Mesi të jetë më i mirë se unë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Maradona: Shpresoj që Mesi të jetë më i mirë se unë   Sat Jan 17, 2009 5:19 pm

Maradona: Shpresoj që Mesi të jetë më i mirë se unë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Maradona: Shpresoj që Mesi të jetë më i mirë se unë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndërron jetë rapsodi i mirënjohur Ibish Broja
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatësi komunist që dha shekuj burg dhe u mori jetën qindra antikomunistëve
» Po ta jap jetën me pushkë në duar më duket porsi të lind për herë të dytë thoshte Deshmori i UçK –Së Kolë N.Mirdita
» Unë e dua jetën-Është e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» Ky është mesazhi prekës i Lutfi Hazirit për babën e tij që sonte ndërroi jetë!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: ShowBiz-
Kërce tek: