ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Disa Code te Reja te Samsung

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Edhe Disa Code te Reja te Samsung   Sun Jan 18, 2009 1:21 am

#*4773# Incremental Redundancy
#*7752# 8 PSK uplink capability bit
#*7785# Reset wakeup & RTK timer cariables/variables
#*1200# ????
#*7200# Tone Generator Mute
#*3888# BLUETOOTH Test mode
#*#8999*324# ??
#*7828# Task screen
#*5111# ??
#*#8377466# S/W Version & H/W Version
#*2562# Restarts Phone
#*2565# No Blocking? General Defense.
#*3353# General Defense, Code Erased.
#*3837# Phone Hangs on White screen
#*3849# Restarts Phone
#*3851# Restarts Phone
#*3876# Restarts Phone
#*7222# Operation Typ: (Class C GSM)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe Disa Code te Reja te Samsung
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krajka: Kënga e Vaçe Zelës që u këndua vetëm një herë
» AGIM GASHI - DISA RRESHTA NËNËS PËR 8 MARSIN!
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Disa nga vetite dhe vlerat e Ftoit
» Kristaq Shabani:INKURAJIM TALENTESH TE REJA TE LPSHA "PEGASI" ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: