ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start   Sun Jan 18, 2009 1:22 am

Nese deshironi qe ndonjera nga keto funksione te jete e aktivizuar njekohesisht me startimin e kompjuterit veproni keshtu:
Starto Regedid (Start-->Run-->Regedit)
shko ne HKEY_CUR-RENT_USER \ Control Panel \ Key Board hape InitialKeyboardIndicators Nderroje valuten ne ndonjeren nga numra e meposhtem:
0 - All keys off
1 - Caps Lock on
2 - Num Lock on
3 - Scroll Lock on

per multi keys, dhe funksionet e tyre

4 - Caps Lock and Num Lock on
5 - Caps Lock and Scroll Lock on
6 - Num Lock and Scroll Lock on
7 - Caps Lock, Nun Lock and Scroll Lock on
Dil njeher ne logoff dhe kthehu serish
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: