ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hapi 2 winampa ne vetem nje PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.LannTi
Admin


Numri i postimeve : 37
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Hapi 2 winampa ne vetem nje PC   Sat Jan 17, 2009 5:20 pm

Hape Winampin edhe kliko diku ne winamp edhe shtype Ctrl + Alt + N.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dj.LannTi
Admin


Numri i postimeve : 37
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hapi 2 winampa ne vetem nje PC   Sat Jan 17, 2009 5:20 pm

ju faliminderit per bessimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hapi 2 winampa ne vetem nje PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: