ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta shpejtojme shukjen e PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ideal.,-->Numri i postimeve : 23
Join date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Si ta shpejtojme shukjen e PC   Sun Jan 18, 2009 1:47 am

Ju hapet nje dritare dhe clickoni HKEY_CURRENT_USER ne anen e majt gjendet

Pasi ta hapni HKEY_CURRENT_USER , clickoni ControL PaneL qe poashtu eshte ne anen e majt

Pas ControL PaneL clickoni tek Desktop qe eshte ne anen e majt

Pasi te hyni tek Desktop , shkoni tek WaitToKillAppTimeout ku gjindet ne anen e djatht

Kur te hyni aty ju del nje dritare e vogel ku gjindet numri 2000

Ju prej ne 2000 e ktheni ne 4000

Edhe clickoni Enter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta shpejtojme shukjen e PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: