ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Himi ne Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te Himi ne Google   Sun Jan 18, 2009 2:36 pm

Nese keni ndonje Web Faqe dhe deshironi qe ta vendosni ne Google ateher veproni ne kete menyr:
hyni ne ket web-site www.google.com/addurl dhe ateher shkruaj url'n e web faqes tende p.sh www.forum-ks.tk por mos harro te vendosesh gjithmone http://kosova.4rumer.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Himi ne Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: