ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Formatojme SHokut Pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te Formatojme SHokut Pc   Sun Jan 18, 2009 2:38 pm

Qe ketu po ju kallzoj se si me ta infektoni nji viktim duke ja ba format pc.
veproni si me poshte duke shfrytezuar Codin e meposhtem dhe me pase ja dergoni dikujna, pasi te hapet i bahet Formate PC
ateher:
1.Shkruajeni kete Cod ne nje Tex Document = Notepad

-> 01001011000111110010010101010101010000011111100000

2.Pasi ta keni bere copy-paste qat code ne not pade. Veme Ne File & Save As dhe me pase bajme Save As ne nje Exe name . si psh: Hi.exe
3.Pasi ta kemi rujt ja i ndryshojme Ikonen dhe ja dergojme nje viktime apo dikujna.
Kujdes mos e Qelni ne PC tuja sepse mund tju bohet Formated .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Formatojme SHokut Pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bllaca, letër të hapur shokut të tij Farukut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: