ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te heki Dont Send

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te heki Dont Send   Sun Jan 18, 2009 2:38 pm

Munesh edhe kshtu My Computer ne Hapsiren e Lir te My Computer klikojm me tastin
e djatht dhe shkomi propties tana shkomi advanced tana Error Reporting dhe
klikomi '' Disable error reporting
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te heki Dont Send
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: