ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te krijoj MsnBot

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te krijoj MsnBot   Sun Jan 18, 2009 2:41 pm

Downloadone ket program :


http://www.speedyshare.com/843607947.html


Ok Bro's Ngomeni si duhet me bo ni MSNBOT....

E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:emri@hotmail.com)
Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
pastaj Klikoni Enter....
E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
Cito:
Si je=mire ti si je?
qa je tu bo=qe po rri ti
Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
Dhe e runi notepadin...
Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....

(Kto e shkruva se krejt pom lusin me ju tregu,e tash veq ju thom hyni ne AST lexoni

Tutoriali i par ne KOsov se si me maru nje MSNBOT i bere nga une Flodi....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te krijoj MsnBot
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: