ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Regjistrohemi ne Youtube .

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te Regjistrohemi ne Youtube .   Sun Jan 18, 2009 2:42 pm

Se pari e hapeni Google edhe e shkruani Websiten edhe si te hapet kjo faqe klikon me maus ne anen e djath edhe aty shkruan Register edhe hin edhe ja jepni te dhenat e tua edhe kjo menyr edhe per ty regjistuar ne youtube Kalomire ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Regjistrohemi ne Youtube .
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuri te njerzit e shtazët
» Rrahje mes ashkalinjëve dhe shqiptarëve në Fushë Kosovë, ka të plagosur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: