ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shpejtojme hapjen e Dosjeve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te shpejtojme hapjen e Dosjeve   Sun Jan 18, 2009 2:42 pm

si ta shpejtojm hapjen e dosjeve pc

Shkojme ne Start --> Run --> Regedt32

me pas HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

tek "MenuShowDelay" kemi te shkruar numrin 400.

e bejme 150.

Ristartojme pc dhe ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te shpejtojme hapjen e Dosjeve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: