ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RedBal King mund te perballoj sullmit te United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: RedBal King mund te perballoj sullmit te United   Sat Jan 17, 2009 5:22 pm

Redknap: King mund t’i bëjë ballë sulmit të United
Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknap, shpreson se Ledley King do të jetë në disponim për ndeshjen e vështirë përballë Manchester United.
“Ledley mund të përballet me çdo kënd. Mendoj se ai dhe Jonathan Woodgate, janë dyshja më e mirë e mbrojtësve të qendrës në Premierligë, së bashku me Terry-Carvalho dhe Ferdinand-Vidic”, ka thënë Redknapp për Guardian.

“Nëse King do të mund të luajë do të di vetëm një orë para ndeshjes”, ka shtuar trajneri.

Tottenhami sot pasdite (17:30) pret në White Hart Lane kampionin aktual të Premierligës, Manchester United
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
RedBal King mund te perballoj sullmit te United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: