ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te hapni nje llogari tuaj qi tejet e sigurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te hapni nje llogari tuaj qi tejet e sigurt   Sun Jan 18, 2009 2:49 pm

Nje metode qe mund te perdoret per te shkarkuar premium nga Megaupload duke perdorur Happy Hours :

1. Krijoni nje llogari falas te Megaupload dhe sigurohuni qe te jete e verifikuar.
2. Vizitoni nje nga sitet e meposhteme:Kodi:
http://da-premium.dr.ag/ ose: http://da-premium.co.nr/ ose: http://x-shinigami.freehostia.com/
3. Jepni username dhe password te llogarise falas qe hapet.
4. Klikoni mbi "Activate".
5. Prisni per konfimimin qe ju lajmeron se llogaria juaj u be Premium.
6. Nqs proxy server deshton, Mund te shikoni sitet e meposhteme per alternativa/ lista sitesh qe ofojne proxy:


Kodi:
http://www.aliveproxy.com/us-proxy-list/ ose: http://premium.da-anistreams.org/proxy.html
Kaq! Llogaria juaj free do te kthehet ne premium nga 9AM ne 3PM (varet nga brezi juaj kohor)
Kete metode mund ta perdorni cdo dite qe deshironi.

(Tutoriale-Tutorials-Tutoriale Shqip-Tutoriale in Albanian-Ebooks-Hacking-Cracking-Networking-Windows OS-Linux OS-Design-Cooding-Surf Anonym in net-Web devlopment-Counter Strike)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te hapni nje llogari tuaj qi tejet e sigurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: