ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje tutorial reth funksioneve te Youtubes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Nje tutorial reth funksioneve te Youtubes   Sun Jan 18, 2009 2:50 pm

Ne ketu tuto do te mesojm
Se si te shtimi spot ne YOUTUBE
Si te qojm comment
Si te downloadojm muzika.mp3 ose video prej youtube


Shkojm pra Himi mas pari ne
Shkojm upload
Per me shku upload duhesh me pas account
Title:* qysh po don me ja Lon kur ta shkrujsh e me qit
Un pe Lo sp clan
Description:* per qka o kjo video
Video Category:* e lomi muzik (nese qitni muzik )
Tags: e lomi titullin ose naj sen Tjeter
Si ta kryjm himi upload video
Himi browse edhe e lomi videon
.avi duhet mu kon
Masi ta shtimi klikojm upload video dhe hin amo jo tash pritni duhet me prit
Shum -4-
Deri sa na shkon kjo un do ju ms0j qysh me downloadu muzikka prej youtube
Himi youtube
Ja marim url ja keshtu
Ja futim copy pra
https://www.youtube.com/watch?v=D2DcP1G_oEQ
Himi youtube downloader
Ja futim paste
Dhe ok pra
Per me hi ne youtube downloader
duni me pas programin youtube downloader
dhe downloadoni ne google
Ja pra video e jona ka hi
Shkojm Go to my videos
Ja pra sp clan qe hyri
Duhe ta Lomi kete nja 5 min dej sa te hin ne youtube bash cello
Ja pra dhe downloadimi nga youtube u kry
Ja pra flv osht :S
Vetem pak nese doni me ju msu ne mmuzik shkojm kshjtu
A nese doni ne video shkojM kshtu
Qeshtu AVI
Por un pe Lo mp3 se po pritoj me prit ma shum
Tani do ju mesoj se si me shenu commente
Ja pra dhe downloadimi u kry total
Ja pra commenti dul
Nejse video hin edhe pak
Kshtu qe tung e kini kaloni mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nje tutorial reth funksioneve te Youtubes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: