ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pop Up Message

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Pop Up Message   Sun Jan 18, 2009 2:52 pm

Titulli: Pop Up Message Tue Dec 02, 2008 2:54 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad..

1.Hapim Notepadin

2.E Shkruajm Kete: MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli" Dhe Nese Doni Ti Beni Dy Messazhe Apo Me Shum E Beni Kshtu: MsgBox "Messazhi Juaj 2" ,20, "Titulli 2" Dhe Nese Doni Ti Beni 3 Ateher E Beni Aty Ku Esht 2 E Beni 3.

3. Dhe E Ruani si te doni.vbs
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pop Up Message
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: