ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te hapim email n.q.s ta ka blocku me Code

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si te hapim email n.q.s ta ka blocku me Code Empty
MesazhTitulli: Si te hapim email n.q.s ta ka blocku me Code   Si te hapim email n.q.s ta ka blocku me Code I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 2:57 pm

Nqoft se jeni mashtru edhe e keni honger foren
qe e len ni cod ne undernick te msn, disa thojn
qe del muzika disa te ndrrohet ngjyra ( veq met mashtru me honger )

pra Codi osht kshtu:
Kodi:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇápor ka edhe tjera code:
psh: qit cod rasisht vet e kom gjet :

Kodi:
0pra qita jon codat qe nese e len ne undernick te mshelet msn edhe o shum problem.

Por gjithmon ka naj biruc

pra kur te hajsh ne fillim nese e ki msn plusin e qel ni tjeter msn edhe e qel te tjetra ( metoda e par ke kjo, por nese harron e nuk e perdor jett qashtu )
veq formati kryn pun tane

Metoda e 2:
shkoni ketu:
Kodi:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messengerpra njehere ja boni ne folder options ja boni show qe me i pa folderat qe jon te fshehur
dhe kur te hyni ktu:
Kodi:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messengeri kini disa foldera mu numra e ju qata foldera i fshini krejt,
ose ja boni cut dhe past me naj follder tjeter e krijon naj nja ne desktop
dhe i qet past aty

dhe pastaj provon me qel msn
(edhe ska qare pa bo )

nese te qelet msn-ja i merrni apet qato foldera i qet apet te qaj folder qe jon kon dhe kryhet...

besoj se jom i kjart...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te hapim email n.q.s ta ka blocku me Code
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: