ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hacko web ne Run

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Hacko web ne Run Empty
MesazhTitulli: Hacko web ne Run   Hacko web ne Run I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 2:57 pm

Titulli: Hacko web ne Run Wed Dec 03, 2008 12:07 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Fillojm ..
Shkojm Start > Run > Dhe n'run e shkruajme ket :
Kodi :

%WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}

Tona del 1 dritare e vogel , klikojm me te djathtën dhe shkojm new webfolder ..
dhe e shkruajme 1 faqe pa www dhe pa http psh peacetv.net
dhe shkojme finish ...
tona hym te folderi peacetv.net dhe kshtu qe keni te drejten me uplodu diqka.
ti uplodon qa tdush e uplodon 1 index hacked dhe ajt ..
Besoj se jom i qart ...

WEQ WEBA MUNESH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hacko web ne Run
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: