ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C.Ronaldo donte te vinte tek REALI!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: C.Ronaldo donte te vinte tek REALI!   Sat Jan 17, 2009 5:23 pm

Presidenti i Realit të Madridit, Ramon Kalderon, ka pranuar se ylli portugez Kristiano Ronaldo ishte gati të transferohej te klubi spanjoll. "Ne kontaktuam me të dhe ai na tha se, nëse transferohej te Reali, do ishte një ëndërr e bërë realitet. Më pas biseduam me drejtuesit e Mançesterit dhe drejtori sportiv, David Xhill, na bëri të ditur se nuk ka ndërmend ta shesë. Ne dëshirojmë të mbajë marrëdhënie të mira me klubet prestigjioze dhe Mançesteri është një nga më prestigjiozët. Nuk dëshiruam ta provokonim situatën dhe e lamë me aq, por nëse do të kishim insistuar, Kristiano do vinte te ne, por duhet të prishnim marrëdhëniet me Mançesterin", tha presidenti i Realit, Kalderon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
C.Ronaldo donte te vinte tek REALI!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: