ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani do tё blejё katёr yje me paratё nga shitja e Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Milani do tё blejё katёr yje me paratё nga shitja e Kaka   Sat Jan 17, 2009 5:24 pm

Roserёt do tё mund tё blinin yjet e Arsenalit dhe Chelseat (Adebayor, Clichy, Essien dhe Alex) me paratё tё cilat do t’i fitojnë nga shitja e Kaka tek Manchester City.
Berlusconi edhe vetë pohoi se ai do tё detyrohet tё shesë Kakan tek Manchester City, ndërsa siç shkruajnë mediat italiane Milani tashmë planifikon se ku do t’i harxhojë paratë qё do tё marrё.

La Gazzetta Dello Sport ka shkruar se rosonerёt do tё kёrkojnё dy yjet e Arsenalit, Emmanuel Adebayor, pёr tё cilin do tё ofrojnë 35 milionё euro, dhe Gael Clichy, 15 milionё euro.

Qё tё dy lojtarёt kanё qenё caqe tё rёndёsishme tё Carlo Ancelottit dhe 50 milionё euro mund tё jenё tё mjaftueshme pёr tё bindur Arsene Wengerin tё heqё dorё nga ta.

Milani po ashtu dëshiron t’i harxhojë edhe 50 milionë euro tё tjera nё transferimin e dyshes sё Chelseat, Michael Essien dhe Alex. Pёr Essien rosonerёt do tё ofrojnë 35 milionë, ndërsa 15 milionë tjera pёr Alex.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Milani do tё blejё katёr yje me paratё nga shitja e Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: