ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kerko Templates

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Kerko Templates Empty
MesazhTitulli: Kerko Templates   Kerko Templates I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 3:02 pm

1. Të kerkoni ne forum se a është e postuar
2. Nëse nje anëtare i ben 2-3 postime double-post ai anëtarë do të perjashtohet ose do te marr verejtje!
3. Nese kerkoni template, atehere tregoni emrin e sakte dhe mundesisht me bashkangjit nje foto!(nuk eshte e domosdoshme)
4. Postimet e pavleshme si (moti e kam kerkuar, ende nuk ma keni gjetur, etj) ato do te fshihen dhe anetari do te marr verejtje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kerko Templates
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: