ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me shkru me ngjyra ne C's

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Me shkru me ngjyra ne C's   Sun Jan 18, 2009 3:03 pm

http://www.4shared.com/file/73889349..._me_shkru.html

e mer e qon ne c/program files/valve/csstrike

dhe hyn ne cs ne consol e shkrun

exec XeqtR.cfg dhe mun me shkru me ngjyra

pasi i winrarit oshte www.alboz-crew.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Me shkru me ngjyra ne C's
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» NJË URIM-LUTJEJE NGA MIKU IM MARJAN DODAJ BËRË MË 10.mars 2012 PËR SHRIMIN TIM PAS TRANSPLANTIMIT TË MËLQISË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: